+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategória produktu

Domov > Novinky > Obsah

Uplatňovania 34G Video monitorovacie technológie v pred lesnými po iarmi

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Jul 22, 2017

Lesný požiar je jedným z najdôležitejších lesných katastrof na svete, s neustálym vývojom zalesňovanie v Číne, Protipožiarna prevencia je najvyššou prioritou. Hlavnou funkciou pred lesnými po iarmi video monitorovací systém je identifikovať dymu a ohňa presne a účinne, po zavedení novej technológie 3 / 4G, high-definition video prenosu a rozpoznávanie obrazu, veliteľ požiarnej môžete vzdialene Zobraziť reálnom čase sledovanie videa cez mobilné telefóny a počítače, tak, aby účinne zlepšil výkon lesnej požiarnej prevencie kamerovým systémom.

Požiarnej ochrany video monitorovací systém bol jedným z dôležitým prostriedkom predchádzania lesným požiarom a monitorovanie v našej krajine, po vstupe do éry inteligentný, nová generácia klientske zariadenia s vysokou presnosťou loptu typ gramofonu a inteligentné ohňa dym uznanie algoritmus kompletné vybavenie, skrátenie času plavby, zlepšuje polohovacie presnosť a uznanie schopnosti systému môžete realizovať "včasné odhalenie, presné alarm, presné umiestnenie fire"

Na súčasnom trhu softvér lesnej požiarnej prevencie video monitorovací systém má rôzne funkcie, hardvér je nerovnomerné, nedostatok jednotného návrhu, výroby a uplatňovanie noriem kvality, na tento účel štátnej správy lesného hospodárstva vydaného " technické špecifikácie lesa požiarnej prevencie kamerovým systémom"18. januára 2016, štandard bol oficiálne zavedený dňa 1.St. Formulácia priemyselné štandardy urýchli šírenie vedeckých a technologických úspechov, štandardizovať poradie konkurencie na trhu a dosiahnuť jednotný príkaz a jednotný dispečing prevencie lesných požiarov.