+86-760-87808162sales@gatesea.com

o nás

Domov > Služba

CLOUD SLUŽBY
Naše mobilné aplikácie je dovolené sa pripojiť priamo do našich cloudových službách poskytuje zjednodušené ovládanie fotoaparátu softvér a funkcie. Pre tých ľudí, ktorí sú vždy na úteku, náš mobilný aplikačný softvér uľahčuje pre vás zostať informovaní. Zobrazenie, pripojiť a ovládať vaše mobilné kamerové systémy od slobody všetky svoje mobilné zariadenia. Náš najobľúbenejší funkciu na naše mobilné aplikácie je "Naživo pozrieť" videá a obrázky, ktoré vám dáva okamžité overenie oblasť dohľadu.

 

VLASTNÉ a OEM riešenia

Naše RandD oddelenie sa skladá z tímu špecialistov, ktorí majú viac ako 15 rokov skúseností v softvéri hardware rozvoj vo rôznorodá industries a dobré poskytnúť vlastné a OEM riešenia patria:

● Fotoaparát konfiguráciou prispôsobenia

√ Vlastné konfigurácie

√ Užívateľských funkcií

● Mobilné aplikácie Kustomizace

√ Vlastný a značkový užívateľské rozhranie

√ Podporu pre špecifické oblasti aplikácie

√ Dátových analýz a upozorňovanie funkcie

●Cloud poskytovateľmi prístupu prispôsobenia

OEM VÝROBU FORMULÁR

Sunwebcam stojí za všetky naše produkty. To je rovnako zaobchádzame všetkých našich predajcov. Kontaktujte nás nižšie.

 

 

AKO TO FUNGUJE

图片3.png

● Systém kombinuje kamery HD kameru, záložná batéria, solárna nabíjačka, mobilné modem (WiFi modem), lokálne ukladanie a výpočtovej techniky do jednej integrované kompaktné zariadenie, ktoré je napájaná malý solárny panel (súčasťou balenia) a vstavanej batérie systému poskytuje pokračuje prevádzka za niekoľko dní, aj keď neexistuje žiadny solárne vstup.

● Kamerový systém komunikuje cez bunkové alebo WiFi pripojenie k fotoaparátu softvér a služby Cloud.

● Kamerový systém automaticky obrázky zhromaždené času zachytil alebo na požiadanie obrázky a video prúdov do kamera softvér pre sledovanie.

● Používatelia prihlásenie do kamera softvér z počítača alebo mobilného zariadenia pre ovládanie kamery alebo zobrazenie obrázkov a videí.

● Naše služby Cloud je hosťované na Amazon Web Services (AWS), popredný poskytovateľ služby cloud computing a vysoko škálovateľný, vysoko spoľahlivé, svet-široký webhostingové služby. Kamerový systém je postavený na tomto rock solídne základy poskytovať bezpečné, spoľahlivé uchovávanie údajov a prístup k vašej kamery.MOBILNÉ APLIKÁCIE

Mobilnej aplikácie je grafické používateľské rozhranie softvér pre konfiguráciu a ovládanie fotoaparátu Sunwebcam. Kľúčové vlastnosti patrí:

■ On demand snímanie

■ Video streaming

■ Podporuje Sunwebcam kamier cez mobilné a WiFi

■ viacerých používateľov súčasne pracujúcich užívateľov

■ riadenie viacerých úrovní prístupu

■ Podiel a export obrázkov a webových stránok

■ Zobrazenia viacerých kamier z jedného účtu

image003_副本.png