+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategória produktu

Nájdené solárne záplavy

Solárne osvetľovacie svietidlá Findyouled Osvetlenie vonkajšieho okolia 60LED / 120Luminové hliníkové nástenné svietidlá / svetlá svietidlá, 2-v-1 nastaviteľné svetlo s káblom 16,4 stôp, automatické zapnutie / vypnutie (teplý biely) · Teplý biely 60L / 120lumen, výstupný uhol 60 aby pokryl širší uhol ako priemerný svietidlo. svietidlo ...

Product Details

Solárne osvetľovacie svietidlá Findyouled Osvetlenie vonkajšieho okolia 60LED / 120Lumen hliníkové nástenné svietidlá / svetlá svetlá, 2-v-1 nastaviteľné svetlo s káblom 16,4 stôp, automatické zapnutie / vypnutie (teplá biela)

图片41.jpg

· Teplá biela 60 stupňov / 120 svietivých, výstupný uhol 60 stupňov na pokrytie širšieho uhla ako priemerného svietidla. svietidlo a solárny panel sú obidva so nástennými montážnymi konzolami a pozemnými držiakmi tak, aby vyhovovali vašim potrebám.A prívodný kábel s priemerom 16,4 stôp umožňuje, aby svietidlo pracovalo vo vnútorných priestoroch

· Beh 6 až 15 hodín bez svetla stlmeného ako znamenie na plnom nabití kvôli dobíjateľnej batérii 2000 mAh s 3-ročnou zárukou, Automaticky pracuje od Dusk do úsvitu pri dobrom slnku.

· Rotačný solárny panel s rozmermi 7,5 x 6,1 palca, rýchlo nabíjajúci aj v zakalenom dni. Jednoducho zapnite solárny panel a automaticky sa zapne v noci s nočným senzorom a zostane o 6 hodín viac

· Vodotesné a odolné voči teplu --- Otočný uzáver s hliníkovým čiernym povrchom s uzatváracím kroužkom a gumovým tesnením, ktorý odoláva dažďu, snehu a veľkému slnečnému žiareniu

· Upozornenie: pred použitím nezabudnite zapnúť prepínač svetelného telesa. Svetlo je citlivé na svetlo a na jasnom mieste sa nerozsvieti. Ak chcete svetlo zapnúť počas dňa, úplne zakryte solárny panel a uistite sa, že nie je zistený žiaden zdroj svetla ani slnečné žiarenie.

图片42.jpg图片43.jpg图片44.jpg

Popis produktu

Farba: teplá biela

Poznámka:
Nezabudnite zapnúť prepínač svetelného tela pred použitím (môžete pocítiť, že tlačidlo pod plastovým uzáverom je potopené). Svetlo je citlivé na svetlo a na jasnom mieste sa nerozsvieti. Ak chcete svetlo zapnúť počas dňa, úplne zakryte solárny panel a uistite sa, že nie je zistený žiaden zdroj svetla ani slnečné žiarenie.

Poskytujte skvelé možnosti na krajinu alebo dramatické osvetlenie
Toto svetlo je skutočne ideálne pre čokoľvek vonku, ktoré je potrebné osvetliť: príjazdová cesta, vlajka, nápis, cesta, dvor, garáž, terasy, palubné plochy alebo dokonca určitý strom alebo závod.

Automatické osvetlenie
So svetelným senzorom na solárnom paneli svetlo svieti automaticky za súmraku a zostane o 6 hodín viac

Inštalácia 2 v 1
Prilepte sa do zeme / použite priložené skrutky na montáž na stenu

Funguje celú noc
Väčšie solárne panely absorbujú viac slnečného svitu a toto svetlo môže trvať 6 ~ 10 hodín

Jednoduchá inštalácia
Kovové teleso a čierna povrchová úprava s vodotesným krytom IP55, oddeleným solárnym panelom s výkonom 2 W s káblom 16,4 stôp, bez napájania AC alebo DC.

Solárne = Zelená energia, Ušetrite peniaze
Solárne napájacie svetlo s efektívnym solárnym panelom, bez potreby napájania AC alebo jednosmerným prúdom, tieto slnečné svetlá nielenže vám pomôžu ušetriť dostatočný poplatok za napájanie zaplaveného svetla, ale tiež ušetríte $ na váš účet za elektrickú energiu. Ak je počasie slnečnejšie, mali by ste byť s týmto produktom veľmi spokojní.

O spoločnosti FindyouLED
Zameriavame sa na vývoj a predaj LED svietidiel a LED spotrebičov pre domácnosť a záhradu a venujeme sa zlepšeniu a vytváraniu lepšieho času pre vás.


Hot Tags: findyouled solárne zápalné svetlá, výrobcovia, dodávatelia, najlepšie, kúpiť, lacné, cena, na predaj
Súvisiace produkty
Inquiry