+86-760-87808162sales@gatesea.com

Kategória produktu

Slnečná lampa na zabíjanie hmyzu

Solárne lampy na zabíjanie hmyzu Solárna kmitočtová oscilačná hubička je najvhodnejším nástrojom na zabitie až 5000 druhov hospodárskych hmyzu, bez kontaminácie pesticídmi, efektívneho polomeru 20000 - 40000 štvorcových metrov, 0 znečistenia, čo znižuje náklady na používanie pesticídov. Je to čistá solárna ...

Product Details

Slnečná lampa na zabíjanie hmyzu

4.jpg

Solárne kmitočtové oscilácie - zabíjačské svetlo je najvhodnejším nástrojom na zabitie až 5000 druhov hospodárskych hmyzu, bez kontaminácie pesticídmi, efektívneho polomeru 20000 - 40000 štvorcových metrov, 0 znečistenia, čo výrazne znižuje náklady na používanie pesticídov.

Je to čistá slnečná energia napájaná, svetlá zvádzajú hmyz a drôtená sieť vysokého napätia ju zabíjajú, batérie sa zásobujú energiou v deň, uvoľňujú energiu v noci, celý systém je ovládaný inteligentným regulátorom, svetelným a časovým automatickým prepínačom.

Široko používané v poľnohospodárstve, lesníctve, skladovaní, záhradníctve, parku, chove hospodárskych zvierat, akvakultúre atď.

5.jpg

Poznámka: Hlavné komponenty zahŕňajú solárny panel, batériu, inteligentný regulátor, svetelný pól, prepojenie vysokého napätia, spúšť vysokého napätia, transformátorovú dosku, plastový kontajner, hardvér atď.

8.jpg9.jpg

Vlastnosti:

● Solárny panel: 15 Wp ~ 80 Wp vysoko účinný polykryštalický

● Batéria: bezúdržbový gélový typ / trojzložková lítiová batéria

● Výkon zdroja: 20W

● Výška pólu: 2,5 m

● Efektívny polomer: 20000 ~ 40000 SQ.Ms


Hot Tags: solárne hmyz zabíjač lampa, výrobcovia, dodávatelia, najlepšie, kúpiť, lacné, cena, na predaj
Súvisiace produkty
Inquiry